Prosto z drukarni

Jest już gotowa książeczka o której wspominałem tu: https://wczorajszefotografie.wordpress.com/2019/04/26/nie-tylko-fotografie/

Jedną połowę objętości zajmują fotografie uczniów uczęszczających na moje zajęcia fotograficzne w Collegium Gedanense, którzy zgłosili swoje prace. Drugą zaś wiersze, które powstały w tej samej szkole, na warsztatach pisarskich Mai Dziedzic. Można w książce znaleźć utwory wygenerowane przez: Jakuba Białkowskiego, Piotra Głyżewskiego, Maksymiliana Kubiaka, Agnieszkę Lewińską, Nadię Malowaną, Bartka Matyska, Borysa Niskiego, Igora Sołowińskiego, Andrzeja Szymańskiego. Bardzo dziękuję za wkład i zaangażowanie!

Pachnące farbą drukarską tomiki w błyszczących twardych okładkach poczekają teraz dwa tygodnie, na dzień rozdania świadectw, by wówczas trafić w ręce licealistów. Egzemplarze obowiązkowe dla bibliotek właśnie nadałem na poczcie.

Cieszę się, że mogłem do tego pomysłu wydawniczego przyłożyć rękę – zaprojektowałem okładkę, układ graficzny wnętrza, zrobiłem też skład. No i dopingowałem przez cały rok tych moich fotografistów.

Wydrukowane książki czekają na zakończenie roku szkolnego. Wtedy zostaną wręczone uczniom.

Wydrukowane książki czekają na zakończenie roku szkolnego. Wtedy zostaną wręczone uczniom.

~ - autor: bfcb w dniu 2019/06/05.

Komentarzy 11 to “Prosto z drukarni”

  1. Jeszcze raz, Gratuluję Wszystkim!! Będzie na wieczory z żonką ukochaną, ku pokrzepieniu serc. A i dla chluby z dziadka, kiedy nim zostaniesz. I radości tych młodych ludzi!! Pozdrawiam serdecznie.

  2. Gratulacje, wiem jakie trudne jest wydawanie książek… A okładka cudna.

    • Dzięki za ciepłe słowo! Jak dyrekcja da pieniądze, to wydawanie nie jest aż takie trudne 😉 Tylko dość czasu trzeba znaleźć 😉

  3. No gratulacje, podziw i szacunek… w dzisiejszych czasach prawdziwa książka to coś zdecydowanie wyjątkowego (gdzie większość prac kończy na komputerze i nikt nigdy później do nich nie wraca).

    • Bardzo dziękuję! To trochę zasługa dyrekcji szkoły, która pomysł sfinansowała. Zeszłoroczna książka kończąca nasze zajęcia fotograficzne spodobała się dyrekcji, więc postanowili kontynuować pomysł i w tym roku. No i bez twórczości uczniów też by się nie udało, bo nie byłoby czego w książce zamieszczać 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: