Niezupełnie walentynka

Od kiedy syn popadł w dorosłość, skończył mi się dopływ wzruszających laurek. No i co tu gadać – tęsknię nieco za nimi. Głupstwo niby, ale jednak miłe. Dostałem za to całkiem inną laurkę. Bardziej formalną, ale też miłą. I w dodatku drukiem!

Niezwykle ciepłe słowa o mojej pisaninie sformułowała Pani dr Jolanta Laskowska, a zamieściła je tekście „Okiem jurora”, opublikowanym w pokonkursowej antologii. Nie licząc żony, już dawno nikt tak dobrze się o mnie nie wyrażał. Aż się spłoniłem!

Wzmiankowana antologia leży właśnie na moim biurku i intensywnie pachnie farbą drukarską. Prócz pochwał znalazło się także w tomiku pełny moje opowiadanie „Dwa słowa”, nagrodzone I miejscem w ostatniej edycji Powiewu Weny. Resztę nagrodzonych wierszy i opowiadań też opublikowano. Jest tego ponad 80 stron. Szkoda jedynie, że ktoś zadecydował o ocenzurowaniu poezji i nieopublikowaniu wiersza nagrodzonej I miejscem Pani Hanny Makurat. Zapewne różni miejscy sekretarze od kultury uznali go za zbyt naturalistyczny i godzący w ich poczucie liryki. Ja tam nie widzę w nim niczego zdrożnego. Pobrałem go ze strony Pani Hanny http://www.hannamakurat.pl, wydrukowałem i własnoręcznie wkleiłem do swoich egzemplarzy antologii.

Nic tylko brać i czytać.

 

Okładka antologii oraz stroniczka z laurką

Okładka antologii oraz stroniczka z laurką

~ - autor: bfcb w dniu 2018/02/14.

Komentarzy 6 to “Niezupełnie walentynka”

  1. No, mógłbyś chociaż dać link do obrazka, żeby się dało przeczytać. A poza tym nie znam Twojego majla, a chciałabym Cię poprosić o egzemplarz, za zaliczeniem pocztowym i w cenie takiej jak uznasz za stosowne, a za to z dedykacją… jeśli oczywiście jeszcze jakiś egzemplarz został…
    […] Pleaseee…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: