Współpraca

Paradoks taki – mimo że jestem indywidualistą, to lubię współpracować. Mam jednak też ograniczenie – współpracuję tylko z ludźmi, których lubię. I żaden potencjalny zysk nie skłoni mnie do współpracy z ludźmi, za którymi nie przepadam. Się wymiguję.

Współpraca, niby zawodowa, a jednak jej efektem jest żywiołowy rozwój kontaktów towarzyskich. Skutkuje ona też, jak się okazuje, rosnącym zadowoleniem klientów. No i trudno się dziwić, skoro od wszystkich ze mną współpracujących dostają przyjemne rabaty, upusty, bonusy, gratisy i inne cymesy.

Tą razą nadmieniam o współpracy mojej, czyli Pracowni Pozytyw z redzką Papierolegownią. Ten fantastyczny sklep oferuje najlepsze ceny na nowiuteńkie klocki lego. Nie koniec jednak na tym, bowiem w Papierolegowni można się zaopatrzyć w klocki (nawet pojedyncze) niedostępne w handlu już od dawna. Oczywiście są używane, ale zawsze zadbane, a co najważniejsze – unikatowe.

Świetnym pomysłem jest sklepowy kącik zabaw, w którym dzieci miło spędzą czas, gdy rodzice  robią zakupy, na przykład papiernicze, bo i takie artykuły są w Papierolegowni. Pamiętajcie, że rok szkolny już czai się za winklem!

Ludzie pracujący w Papierolegowni to prawdziwy skarb. Chętnie dzielą się swoją wiedzą z odwiedzającymi i doradzają poszukiwaczom klocków. A robią to zawsze z zaraźliwym uśmiechem na ustach. Nic więc dziwnego, że szybko nawiązaliśmy współpracę. A dzięki temu w sklepie zawisł baner z przykładami wykonywanych przeze mnie sesji fotograficznych.

A co z naszej współpracy mają klienci? Ano to, że każdy kto kupi w Papierolegowni cokolwiek na kwotę wyższą niż 100 PLN, otrzyma zniżkę w Pracowni Pozytyw na rodzinną, dziecięca lub portretową sesję fotograficzną. Wystarczy okazać paragon sklepowy. W drugą zaś stronę – każdy, kto zamówi w Pracowni Pozytyw dowolną sesję fotograficzną za kwotę wyższą niż 100 PLN, otrzyma upust na zakupy zrobione w Papierolegowni.

Zapraszamy.

Wspólnie.

 

Przed Papierolegownią w Redzie przy ul. Łąkowej 53

Przed Papierolegownią w Redzie przy ul. Łąkowej 53

Reklamy

~ - autor: bfcb w dniu 2016/08/30.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: