W Oliwie

Przez chwilę próbowałem ich odwieść od pomysłu fotografowania w Parku Oliwskim. Wiadomo, w okresie wakacyjnym przewalają się tam tłumy ludzi, więc „bohaterowie drugiego planu” są wielce prawdopodobni. Szybko jednak uległem, gdy powiedzieli mi, że park ma dla nich znaczenie emocjonalne. Noo jak tak, to tak – nie mam więcej pytań. Aby jednak zminimalizować zagrożenie wystąpienia niepożądanego ludzkiego tła na naszych zdjęciach, umówiliśmy się o poranku.

I udało się – ludzi w Parku Oliwskim było tyle co wiewiórka napluła. Pojawili się masowo dopiero kiedy my już z parku wychodziliśmy. Zaletą porannego fotografowania okazało się również to, że mała Zuzia jest o tej porze w pełni rozbudzona i ciekawa świata. Ciekawskie dzieci zawsze dobrze wyglądają na zdjęciach.

Z Zuzią, Kingą i Krzysztofem spędziłem w Oliwie dwie bardzo przyjemne godziny, a króciutką relację z tych chwil możecie zobaczyć niżej. O retszę fotek nagabujcie głównych zainteresowanych. To bardzo mili ludzie, więc pewno chętnie Wam je pokażą. Za parę dni powinienem dorzucić jeszcze kilka zdjęć czarno białych, bo wziąłem ze sobą (nie bacząc, że zlecenie było na sesję cyfrową) także Nikona F4 załadowanego przyzwoitym filmem. Bądźcie czujni!

Możliwość przebywania w towarzystwie tak sympatycznych, otwartych i radosnych ludzi, to jedna z zalet bycia fotografistą. Obym na swojej drodze spotykał tylko tak miłych zleceniodawców.

Czego i Wam życzę!

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

 

***

***

Reklamy

~ - autor: bfcb w dniu 2016/08/20.

Komentarze 2 to “W Oliwie”

  1. Piękna seria, piękni ludzie, śliczne dziecko! Fajną masz pracę! 🙂

    • To była naprawdę przyjemna praca, ale zapewniam Cię, że trafiają się również zleceniodawcy, których nie chciałabyś spotkać na swojej drodze. Zwykle przekonuję się o tym zbyt późno, kiedy już przyjmę zlecenie ;-(. A wykpiwanie się post factum byle jakim pretekstem uważam za nieuczciwe. Zaciskam zębale i robię 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: