W ramach

Odbitki zrobione, do passe-partout przymocowane i w ramy oprawione. Wczorajsze przedpołudnie spędziłem na pakowaniu do wysyłki sześciu ram z fotografiami mojego autorstwa, które mają trafić na Wyspę Sobieszewską. Zapakowanie wszystkiego tak, by pocztowcy nie potłukli szyb formatu 50×60 cm było dość pracochłonne, ale z ostatecznego efektu jestem zadowolony. Myślę, że możnaby nawet usiąść na mojej paczce, a zawartość nie uległaby zniszczeniu. Wyszło tego, razem z opakowaniem, jakieś 15 kilo.

Popołudniu pojechały by zdobić ściany jednej z sobieszewskich hacjend. Bezpośrednia bliskość Bałtyku sprawiła, że wybór padł na pejzaże morskie. Czarno-białe – dobra decyzja!

Jakby kto z Szanownego Państwa potrzebował do powieszenia w domu, biurze albo knajpce powiększeń fotografii, to rzecz jasna może je u mnie zamówić. Zdjęcia mogą być Wasze albo moje. Ładnie oprawię w passe-partout i umieszczę w ramy dopasowane do gustu zleceniodawcy. Do wyboru są wszystkie zdjęcia z mojego blogu, plus to co widać na firmowym instagramie: https://www.instagram.com/pracownia_pozytyw/. Prócz tego mam w dorobku mnóstwo innych zdjęć. Jeśli interesuje Cię konkretna tematyka – napisz, na pewno coś znajdę i przedstawię do wyboru kilka propozycji.

Format odbitek właściwie nieograniczony, przy czym zapewniam, że w tym przypadku wielkość ma znaczenie – duże zdjęcia na ścianach lepiej się prezentują niż miniaturki.

***

Dwa z sześciu obrazków wytransferowanych na Wyspę Sobieszewską

Reklamy

~ - autor: bfcb w dniu 2016/07/30.

Komentarze 2 to “W ramach”

  1. Pięknie. Gdybym nie miała ścian zawieszonych obrazami i półkami. ..

    • Dzięki za ciepłe słowo. Ja u siebie też nie mam gdzie wieszać zdjęć. Może przy okazji remontu w łazience coś się wygospodaruje w końcu na kilka ulubionych. Będę sobie je zmieniał rotacyjnie 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: